ERJ-U12D2702U
MFR.Part #
ERJ-U12D2702U
JLCPCB Part #
C4180688
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS