ERJ-U12D2611U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D2611U
JLCPCB Part #
C4104759
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS