ERJ-U12D24R3U
MFR.Part #
ERJ-U12D24R3U
JLCPCB Part #
C1699898
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS