ERJ-U12D2431U
MFR.Part #
ERJ-U12D2431U
JLCPCB Part #
C1699924
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS