ERJ-U12D21R5U
MFR.Part #
ERJ-U12D21R5U
JLCPCB Part #
C1699930
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS