ERJ-U12D2153U
MFR.Part #
ERJ-U12D2153U
JLCPCB Part #
C1699939
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS