ERJ-U12D2152U
MFR.Part #
ERJ-U12D2152U
JLCPCB Part #
C1699906
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS