ERJ-U12D1620U
MFR.Part #
ERJ-U12D1620U
JLCPCB Part #
C4280176
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS