ERJ-U12D1430U
MFR.Part #
ERJ-U12D1430U
JLCPCB Part #
C3952704
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS