ERJ-U12D1273U
MFR.Part #
ERJ-U12D1273U
JLCPCB Part #
C4158951
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS