ERJ-U12D1183U
MFR.Part #
ERJ-U12D1183U
JLCPCB Part #
C4113815
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS