ERJ-U12D1051U
MFR.Part #
ERJ-U12D1051U
JLCPCB Part #
C4331326
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS