ERJ-U12D1004U
MFR.Part #
ERJ-U12D1004U
JLCPCB Part #
C4252361
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS