ERJ-U12D1003U
MFR.Part #
ERJ-U12D1003U
JLCPCB Part #
C1699567
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS