ERJ-U0XJ914Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ914Y
JLCPCB Part #
C1512300
Description
-55℃~+125℃ 31mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS