ERJ-U0XJ910Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ910Y
JLCPCB Part #
C4238458
Description
-55℃~+125℃ 31mW 91Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS