ERJ-U0XJ822Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ822Y
JLCPCB Part #
C1512338
Description
-55℃~+125℃ 31mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS