ERJ-U0XJ5R6Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ5R6Y
JLCPCB Part #
C1512305
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 31mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS