ERJ-U0XJ564Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ564Y
JLCPCB Part #
C4187657
Description
-55℃~+125℃ 31mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS