ERJ-U0XJ562Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ562Y
JLCPCB Part #
C4026094
Description
-55℃~+125℃ 31mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS