ERJ-U0XJ474Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ474Y
JLCPCB Part #
C1512193
Description
-55℃~+125℃ 31mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS