ERJ-U0XJ471Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ471Y
JLCPCB Part #
C1512230
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS