ERJ-U0XJ433Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ433Y
JLCPCB Part #
C4055006
Description
-55℃~+125℃ 31mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS