ERJ-U0XJ334Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ334Y
JLCPCB Part #
C1512198
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS