ERJ-U0XJ333Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ333Y
JLCPCB Part #
C3953582
Description
-55℃~+125℃ 31mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS