ERJ-U0XJ244Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ244Y
JLCPCB Part #
C3998475
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS