ERJ-U0XJ1R1Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ1R1Y
JLCPCB Part #
C1512344
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1Ω 31mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS