ERJ-U0XJ182Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XJ182Y
JLCPCB Part #
C3933563
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS