ERJ-U0XJ180Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ180Y
JLCPCB Part #
C1512348
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 31mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS