ERJ-U0XJ162Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ162Y
JLCPCB Part #
C3968599
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS