ERJ-U0XJ134Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ134Y
JLCPCB Part #
C1512314
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS