ERJ-U0XJ130Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ130Y
JLCPCB Part #
C1512340
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 31mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS