ERJ-U0XF9760Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF9760Y
JLCPCB Part #
C1512524
Description
-55℃~+125℃ 31mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS