ERJ-U0XF9310Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF9310Y
JLCPCB Part #
C4013917
Description
-55℃~+125℃ 31mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS