ERJ-U0XF8871Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF8871Y
JLCPCB Part #
C1512672
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS