ERJ-U0XF8660Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF8660Y
JLCPCB Part #
C1512534
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS