ERJ-U0XF8063Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF8063Y
JLCPCB Part #
C1512546
Description
-55℃~+125℃ 31mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS