ERJ-U0XF8062Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF8062Y
JLCPCB Part #
C1512481
Description
-55℃~+125℃ 31mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS