ERJ-U0XF73R2Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF73R2Y
JLCPCB Part #
C1512521
Description
-55℃~+125℃ 31mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS