ERJ-U0XF7322Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF7322Y
JLCPCB Part #
C1512603
Description
-55℃~+125℃ 31mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS