ERJ-U0XF71R5Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF71R5Y
JLCPCB Part #
C1512527
Description
-55℃~+125℃ 31mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS