ERJ-U0XF68R1Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF68R1Y
JLCPCB Part #
C1512668
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS