ERJ-U0XF68R0Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF68R0Y
JLCPCB Part #
C4036450
Description
-55℃~+125℃ 31mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS