ERJ-U0XF6812Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF6812Y
JLCPCB Part #
C1512461
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS