ERJ-U0XF6800Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF6800Y
JLCPCB Part #
C1512231
Description
-55℃~+125℃ 31mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS