ERJ-U0XF6491Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF6491Y
JLCPCB Part #
C1512368
Description
-55℃~+125℃ 31mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS