ERJ-U0XF6341Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF6341Y
JLCPCB Part #
C1512490
Description
-55℃~+125℃ 31mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS