ERJ-U0XF6192Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF6192Y
JLCPCB Part #
C4027780
Description
-55℃~+125℃ 31mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS