ERJ-U0XF60R4Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF60R4Y
JLCPCB Part #
C1512456
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS