ERJ-U0XF5902Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5902Y
JLCPCB Part #
C1512500
Description
-55℃~+125℃ 31mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS